Біо сауна

Входить в ціну номера
Знаємо, ви приїхали у Карпати, аби сповна відчути їхній ритм: кататися на лижах, мчати вздовж схилів на велосипеді й гуляти лісами. Аби після усіх цих пригод ваше тіло могло відпочити, ми створили SPA-центр, де можна цілком розслабитися.

Середню температуру 60-80 градусів

Римська парна

Входить в ціну номера
У римській парній, з високою вологістю і температурою повітря 45-60° С, тіло поступово прогрівається і розслабляється, а завдяки ароматичним маслам, що насичують пару, легшають і думки.

Користування SPA-процедурами входить у вартість проживання в готелі.

Басейн

Входить в ціну номера

Уявіть, як ви виринаєте з прозорої води, а перед вами лише гори, й нічого більше. Засніжені або зелені й залиті сонцем — неважливо, адже у тут вам однаково тепло у будь-яку пору року. В цей момент ви наче на краю світу, де немає турбот.

Критий басейн з панорамними вікнами з виглядом на Карпати безкоштовно доступний гостям готелю в будь-який час. Басейн з підігрівом +32, глибина 140 см, довжина 9,5 метрів, ширина 5,5 метрів

Масаж

За додаткову плату30хв – 550 грн, 60хв – 950 грн, 90хв – 1550 грнЯкщо давно обіцяли собі подбати про своє тіло, як от полікувати той затиснутий м’яз, вирівняти плечі чи просто дозволити собі годину нерухомого відпочинку, — у нашому SPA-центрі доступна послуга оздоровчого масажу. Вимикайте думки й насолоджуйтеся.

Джакузі

Входить в ціну номера
Це завжди чудова ідея для відпочинку душею і тілом
А тим більше, коли це професійні австралійські джакузі з якісною системою очистки води та комфортною температурою води 36-37° на свіжому повітрі.

Завдяки температурі води та бульбашкам, джакузі розслабляє ваші м’язи, знімає напругу та усуває втому. А якщо сюди додати ще й неймовірний вид на гори…

І головне, джакузі вже включено у вартість проживання та з 8:00 до 22:00 доступ лише для гостей, що проживають в Шпиці hotel&spa. Тож, не зволікайте, ніжні бульбашки вже чекають на вас